O nas

 

Kovax to prężnie rozwijająca się firma tworzona przez pasjonatów z dużym doświadczeniem, zajmująca się przede wszystkim pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Wyróżnia nas profesjonalizm, nowoczesność i dbałość o szczegóły, oraz to, że potrzeby naszych Klientów są dla nas priorytetem. Początkowo nasza działalność skupiała się na terenie Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego, jednak dzięki zdobytemu doświadczeniu, rozszerzamy aktywność również poza teren województwa. Dzięki temu, że nasza firma opiera się na trzech filarach: uczciwości, skuteczności i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie skupu, sprzedaży, najmu oraz zamianie nieruchomości i ruchomości, również tych, obciążonych finansowo i z niejasną sytuacją prawną. Niezależnie od tego, czy sprawa dotyczy sprzedaży domu, wynajmu biura, kupna działki lub zamiany mieszkanie na większe, służymy fachowym doradztwem i obsługą. To jednak nie wszystko – zajmujemy się również szeroko pojętymi pracami remontowo-wykończeniowymi, a także pośrednictwem kredytowym i finansowym oraz inwestycjami deweloperskimi.


 

W Kovaxie stawiamy na nieustanny rozwój i poszerzanie kompetencji, dlatego nasi Klienci mogą liczyć na innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania. Jakość świadczonych przez nas usług i zadowolenie Klientów są dla nas wyznacznikiem sukcesu. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm, niezależnie od wielkości, dopasowując każdą usługę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zapewniamy solidną współpracę i kompleksową obsługę na zasadach partnerskich, tak więc poza kwestią bezpieczeństwa i szybkością transakcji, nasz Klient może liczyć na wsparcie i profesjonalne doradztwo. Nie idziemy na kompromisy w zakresie jakości, uczciwości i efektywności, o czym świadczą zadowolenie naszych Klientów i przynależność do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Dzięki temu, że zapewniamy najwyższy poziom świadczonych usług, jesteśmy obecnie jedną z największych firm zajmującą się skupem nieruchomości na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z pełnym portfolio oferowanych przez nas usług.

 

 

 

Czym się zajmujemy?

 

 

Biuro pośrednictwa nieruchomości

Oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę Klientów, którzy chcą kupić lub sprzedać swoją nieruchomość. Zajmujemy się także skupem nieruchomości i pośrednictwem w zakresie najmu i wynajmu. Doświadczenie i kompetencje naszych agentów są gwarancją tego, że Twoja nieruchomość jest w dobrych rękach.

Inwestycje deweloperskie

Kovax dysponuje nieruchomościami w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego. Wszystkie domy, które oferujemy naszym Klientom, zostały zaprojektowane i wykonane przez doświadczonych profesjonalistów. Pomagamy także w finansowaniu zakupu nieruchomości.

Finansowanie nieruchomości

W naszej ofercie znajduje się również kompleksowa pomoc w uzyskaniu kredytu. Nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces kredytowy szybko i bezpiecznie, wybierając ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

Remonty

W Kovaxie znajdziesz również ekipę niezawodnych fachowców, którzy wyremontują Twoją nieruchomość od podstaw, lub zajmą się mniejszymi pracami budowlanymi, tak, aby zrealizować Twoją wizję wnętrza szybko, dokładnie i profesjonalnie. Oferujemy kompleksową obsługę – od malowania ścian, poprzez montaż oświetlenia, kończąc na wykonaniu kompleksowej instalacji elektrycznej.

 

 

 

 

 

Nasz zespół

 

W Kovaxie wiemy, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Nasz zespół tworzą specjaliści do spraw nieruchomości, doradztwa kredytowego i budownictwa, a także deweloperzy. Nie jesteśmy jednak tylko zbiorem profesjonalistów – jesteśmy także przyjaciółmi, którzy codziennie inspirują się do działania, wspierają i angażują w działanie firmy. Jesteśmy ludźmi pracowitymi, zaangażowanymi, doświadczonymi i empatycznymi, dlatego tworzymy tak zgraną ekipę. Łączy nas nie tylko praca, ale też pasja. Wiemy, że razem możemy więcej. Nie osiadamy na laurach – nieustannie uczymy się i pogłębiamy nasze kompetencje, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zadowolenie klientów jest dla nas najlepszym wynagrodzeniem za naszą pracę.

 

Alicja Pawłowska

e-mail: biuro@grupakovax.pl

tel.: 537 946 666

 

Anna Kamińska-Borek

e-mail: anna@grupakovax.pl

tel.: 574 793 333

 

Krzysztof

e-mail: krzysztof@grupakovax.pl

tel.: 504 105 638

 

Jacek

e-mail: jacek@grupakovax.pl

tel.: 500 584 328